Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
110 000 €
215 141.30 лв.

(1 507 €, 2 947.44 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 17:43 на 28 април, 2026 год.
Обявата е посетена 5 пъти.
Площ:
73 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Представяме за продажба апартамент 2+1 в престижен целогодишен комплекс в Слънчев бряг. Състои се от кухня-трапезария, 2 спални, баня и балкон. Апартаментът е реновиран, напълно обзаведен и оборудван с електроуреди. Намира се на 10 минути пеша от морето. Има асансьор. Комплексът разполага с басейн, видеонаблюдение и 24-часова охрана. Комплексът се намира в близост до всички курортни и целогодишни удобства. Идеална инвестиция за отдаване под наем или лично ползване. Акт 16.#5833

Представляем к продаже апартамент 2+1 в престижном круглогодичном комплексе Солнечного Берега. Состоит из кухни- столовой, 2-х спален, сан. узла, балкона. Квартира с ремонтом, полностью меблирована и укомплектована техникой. В 10 минутах до моря. Есть лифт. На территории комплекса: бассейн, видеонаблюдение, круглосуточная охрана. Комплекс расположен рядом со всей курортной и круглогодичной инфраструктурой. Идеальная инвестиция для сдачи в аренду или личного использования. Акт 16.#5833
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1c177738742132013

110 000 €