Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
89 500 €
175 046.79 лв.

(1 755 €, 3 432.48 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:32 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32 пъти.
Площ:
51 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме за продажба апартамент с една спалня в комплекс, разположен на втора линия море в курортното градче Свети Влас. Апартаментът се състои от входно антре, просторна всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня и балкон. Апартаментът се продава обзаведен и оборудван. Комплексът е на 100 метра от плажа. Затвореният комплекс разполага със зелени площи, голям открит басейн, детска площадка, ресторант, бар, охрана и асансьор. В близост има целогодишни удобства. Акт 16. #5911

Предлагаем к продаже квартиру с одной спальней в комплексе на второй линии моря в курортном городе Святой Влас. Квартира состоит из прихожей, просторной гостиной с кухонной зоной, спальни, сан.узла, балкона. Квартира продается с мебелью и техникой. Расстояние от комплекса до пляжа 100 метров. Закрытая территория: зеленые зоны, большой открытый бассейн, детская площадка, ресторан, бар, охрана, есть лифт. Рядом вся круглогодичная инфраструктура. Акт 16.#5911

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1b177875473117158

89 500 €
175 046.79 лв.