Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
110 000 €
215 141.30 лв.

(2 200 €, 4 302.83 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 17:26 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32 пъти.
Площ:
50 m2
Етаж:
5-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлага се за продажба апартамент 1+1 в целогодишен комплекс. Предлага се едногодишен план за разсрочено плащане. Първоначалното плащане е 50% от цената, след което апартаментът е готов за ползване и може да се живее, отдава под наем и др. Комплексът разполага с два парка, подходящи за разходки, отдих и различни спортни дейности. Три изкуствени езера, заобиколени от палми и удобни хамаци, превръщат комплекса в рай за уединение и релаксация. На разположение са и детски площадки, десет басейна с детски секции и разнообразие от други удобства. Апартаментът разполага с всичко необходимо за релаксиращ и приятен престой. Акт 16.#5907

Предлагается к продаже апартамент 1+1 в круглогодичном комплексе. Возможна рассрочка на 1 год. Первый взнос-50% стоимости, после чего апартамент переходит в пользование, можно проживать, сдавать в аренду итд. На территории комплекса расположены два парка подходящие для прогулок, отдыха и различных спортивных мероприятий. Три искусственных озера, окруженные пальмами и удобными гамаками, превращают комплекс в рай для уединения и отдыха, игровые площадки, десять бассейнов с детскими секциями. В квартире есть все для хорошего отдыха и проживания. Акт 16.#5907