Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
88 000 €
172 113.04 лв.

(1 692 €, 3 309.26 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:30 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 7 пъти.
Площ:
52 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Предлагаме за продажба апартамент с една спалня в малък жилищен комплекс в курортното градче Свети Влас. Комплексът се намира в добре поддържана част на курорта, на 500 метра от морето. Всички градски удобства са на пешеходно разстояние. Това местоположение е идеално както за почивка, така и за целогодишно живеене. Апартаментът се отличава с удобно разпределение: коридор, хол с кухненски бокс, спалня, баня и балкон. Апартаментът се продава обзаведен и оборудван. Комплексът разполага с малък, добре поддържан двор, беседки и алеи, както и зона за отдих с басейн. Акт 16.#5851

Предлагаем на продажу квартиру с одной спальней в небольшом жилом комплексе в курортном городе Святой Влас. Комплекс находится в благоустроенном районе курорта на расстоянии 500 м от моря. В пешей доступности вся инфраструктура города. Это место отлично подходит как для отдыха, так и для круглогодичного проживания. Удобная планировка: коридор, гостиная с кухней, спальня, санузел и балкон. Квартира продается с мебелью и техникой. Комплекс с небольшой ухоженной территорией, беседки и аллеи, зона отдыха с бассейном. Акт 16.#5851