Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
89 000 €
174 068.87 лв.

(1 435 €, 2 806.62 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 17:48 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 7 пъти.
Площ:
62 m2
Етаж:
1-ви от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Продава се апартамент с една спалня, само на 100 метра от морето в Свети Влас! Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всички необходими уреди. Много е топъл и сух, подходящ за целогодишно ползване. Комплексът се намира в атрактивен район, в близост до множество ресторанти, супермаркети, кафенета и целогодишен супермаркет Меркурий. Комплексът разполага с басейн, затворен комплекс и паркинг. Възможност за разсрочено плащане до края на 2026 г. Първоначално плащане: 40%. Акт 16. #5836

Продается квартира с одной спальней, всего в 100 метрах от моря в Святом Власе! Апартамент полностью меблирован и оборудован всей необходимой техникой. В апартаменте очень тепло и сухо, подходит для круглогодичного проживания. Комплекс расположен в привлекательном районе, рядом множество ресторанов, супермаркетов, кафе, круглогодичный супермаркет Меркурий. На территории комплекса есть бассейн. Закрытая территория. Парковка. Возможна рассрочка до конца 2026 года. Первоначальный взнос- 40 %. Акт 16.#5836

Продава 2-СТАЕН
област Бургас, гр. Свети Влас
Обява: 1b177747409013367

89 000 €